După o pauză de un an şi jumătate, cursa maritimă Giurgiuleşti-Istanbul-Giurgiuleşti a fost relansată. Evenimentul a avut loc sâmbătă, 2 mai informează Timpul.md. Croaziera durează o săptămână - patru zile pasagerii vor fi pe mare, iar restul timpului în unul dintre cele mai renumite orașe ale lumii - Istanbul. Înainte de a ajunge la destinaţie, nava „Princessa Elena” parcurge 12 ore prin Delta Dunării şi 20 de ore pe Marea Neagră. Biletele pentru această croazieră variază între 325 şi 1500 de dolari.
Instabilitate politică la București! Guvernul Adrian Veștea a picat în
Parlament
-
Premierul desemnat Adrian Veștea a venit în fața Parlamentului să ceară
votul de încredere, dar după o serie de zile extrem de agitate, cu
negocieri în toa...
Acum o zi









































Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu